097-101-2001 ¤ 095-272-9973

Творча діяльність
У 2007 році почав займатися самоосвітою в сфері драматургії. Перший написаний драматичний твір — п'єса «Цигарки поштучно» (2008 рік). П'єса «Цигарки поштучно» стала фіналістом Третього фестивалю комедійного мистецтва «ГаШоТю» в Києві (2017 рік).
У 2009 році на Луганскому регіональному телеканалі «ІРТА» реалізував авторський проект гумористичного скетч-шоу «Даун Таун» (написання сценаріїв, кастинг, постановка та пост-продакшн). Всього в етер вийшло 9 випусків по 10 скетчів.
У 2010 році написаний сценарій повнометражного комедійного бойовика «Down Town або Ключ до успіху». Телепрем'єра фільму відбулася в етері українського телеканалу «2+2» 27 грудня 2012 року.
У 2013 році написані комедійні п'єси «Квартира погодинно» — лауреат Другого фестивалю комедійного мистецтва «ГаШоТю» в Києві (2016) та «Кіно для дорослих» — лауреат П'ятого фестивалю витончених мистецтв «Амплуа» в Києві (2017). П'єса «Кіно для дорослих» активно інсценується в антрепризних постановках на території СНД.
За мотивами п'єси «Квартира погодинно» був написаний однойменний сценарій повнометражного комедійного фильму, який посів 3 місце на Четвертому Всеукраїнському фестивалі сценарної майстерності «Кіноскрипт» в Києві (2017).
У 2014 році були написані сценарії трьох серій мелодраматичного телесеріалу «Лабораторія кохання»: «Чорне та біле», «Золота клітка», «Ілюзія зради»
У 2015 році на замовлення кінокомпанії «Star Media» брав участь у розробці та написанні біографічного серіалу про знамениту куртизанку та авантюристку ХVIII ст. графиню Софію Потоцьку. На замовлення кінокомпанії «TASMENONG» написані сценарії двох серій «Хоттабич» та «Яма» для детективного серіалу «Сни».
В 2015—2017 роках на замовлення британської кінокомпанії RexTale написані сценарії детективного серіалу «Lynx», містичного трилеру «Abyss Unleashed» та повнометражного фантастичного детективного бойовика «Vivisector». Сценарії написані під псевдонімом Alex Komarowsky.
В 2017 році написані сценарії п'яти серій телевізійного детективного серіалу «Опер за викликом» на замовлення телеканалу 2+2.
У 2018 році написані сценарії трьох серій дитячого анімаційного серіалу «Клуб всезнайків». на замовлення кінокомпанії «Animagrad» та комедійна п'єса «Жених на трьох» (у співавторстві з Антоном Лірником).
У 2019 році написані сценарії чотирьох серій детективного серіалу «Карпатський рейнджер» на замовлення телеканалу 2+2.
Сценарій короткометражної комедії "Яблуко розбрату", сюжет якої описує сучасну побутову пригоду за мотивами однойменного античного міту.
Сценарій повтометражної молодіжної музичної драми в стилі гангста-реп "Королі репу" на замовлення кінокомпанії Крісті філмз. Сценарій "Королі репу" брав участь і переміг у 11-му конкурсному відборі (пітчингу) кінопроектів Держкіно України
Сценарій повнометражної авантюрної комедії "Я, "Побєда" і Берлін" за однойменною книгою Кузьми Скрябіна на замовлення кінокомпанії Star Media. Сценарій "Я, "Побєда" і Берлін" брав участь і переміг у 11-му конкурсному відборі (пітчингу) кінопроектів Держкіно України. Зйомки фільма заплановані на 2020 рік.
Сценарій 4-х серійного серіалу "Фермери", на замовлення ТРК "Ритм". Сценарій брав участь і переміг у пітчингу проектів Українського Культурного Фонду.
Сценарій повнометражного документально-художнього біографічного фільму "Український Орфей у Парижі", про видатну художницю і дизайнерку українського походження Соню Делоне. Сценарій отримав підтримку Українського Культурного Фонду