fbpx
Актерское
✅ Раскрепощение
✅ Постановочное
✅ Для студентов
✅ Авторское
✅ Дубляж
Тренинги
✅ Ораторское
✅ Продажи
✅ Корпоративные
✅ Ведущие
FilmMaking
✅ Режиссура
✅ Операторское
✅ Сценарное
✅ Писательское
✅ ВидеоМонтаж
відкрити контакти

ВідеоМонтаж у кіно, рекламі, музиці. Психологія сприйняття

початок:

10 Вересень 2022

40 годин (3 ступені)

Інформація

 • I. Basic course

  з серпня

 • II. Main course

  з вересня

  1 місяць

 • III. DeepDive course

  2 місяця після закінчення II блоку

Навчання відеомонтажу

ВідеоМонтаж у кіно, рекламі, музиці. Психологія сприйняття глядачем
Навички, отримані на заняттях з монтажу в Adobe Premier, стануть у нагоді для роботи в будь-якому пакеті для DaVinci Resolve, Sony Vegas, Final Cut Pro
 
Педагог: Вечканов Евгений SHOWREEL Odessa


Заняття проводяться обома мовами (укр/рос)

I. Basic course

Підготовчий блок розрахований для тих, хто хоче почати монтувати в одній із найкращих професійних програм монтажу – Premiere Pro.
На першому ж занятті ми почнемо монтувати відео. Освоїмо послідовність роботи в програмі, після чого ви вже зможете робити найпростіший монтаж. Далі ознайомимося з основним функціоналом програми та принципами монтажу. Дізнаємося як зробити монтаж максимально зручним і простим. Розповім вам про деякі секрети та “гарячі клавіші”, які допоможуть значно спростити роботу.
Програма буде включати такі теми як: принципи комфортного монтажу, робота зі склейками та переходами, звуком і титрами, основи корекції кольору.

 
Загальна тривалість: 2 заняття по 2 години

II. Main course

Основний курс з теорії та практики монтажу. На цьому курсі ми закріпимо та розвинемо наші навички роботи в монтажній програмі Premiere Pro. Навчимося працювати з більш складними проектами з великою кількістю вихідників, а також знятим матеріалом на кілька камер. Дізнаємося як полегшити роботу комп’ютера при монтажі з великими “важкими” файлами. Навчимося більш тонким навичкам корекції кольору.
Крім того, курс включатиме Теорію монтажу. Розуміння того, що з чим краще “клеїться”, як краще з погляду сприйняття глядача “розповісти” історію. Теоретичні знання закріплюватимуться прикладами та практичними домашніми завданнями.

 
Загальна тривалість: 8 занять по 2 години протягом місяця

III. DeepDive course

Просунутий практичний курс монтажу на основі вихідного матеріалу. На цьому етапі ви вже повинні цілком освоїти та застосовувати на практиці знання монтажної програми. Вміти працювати з титрами, звуком, корекцією кольору, розбиратися в теорії монтажу. На заняттях ми монтуватимемо та розбиратимемо приклади у конкретних жанрах: діалогова сцена в кіно, монтаж бійки, монтаж невеликого музичного кліпу, реклами, тревл-ролика.

 
Загальна тривалість: 2 месяца занятий раз в неделю по 3 часа

майстри

Андрій Потєхін директор кіношколи «RemarkaFilm»

Засновник та директор кіношколи з 2013 року. Один із постійних маркетологів.

Має досвід роботи на знімальних майданчиках другим режисером, другим оператором, помічником зі світла. Постійно вдосконалюється в операторській майстерності, режисурі малих кіноформ та акторській.

Крім того, що займається у групах разом зі студентами акторами, веде деякі заняття з роботи актора на камеру в умовах знімального майданчика, підліткові групи фільммейкінгу, організовує знімальні процеси, покази, виступи у групах.

Євген Вечканов

Професійний фільммейкер: кінооператор, режисер, відеомонтажер

У зйомку прийшов у 2011 році, після перемоги у сценарній майстерні Одеського Міжнародного кінофестивалю.
Почав знімати короткометражки, музичні кліпи та рекламу.
За плечима близько сотні короткометражних фільмів та музичних роликів, понад 300 рекламних роликів як за своїми сценаріями, так і у роботі з продакшн-студіями та агентствами.
Викладає у кіномайстерні “Remarka Film” з 2014 року.

попередній
наступний

ВАРТІСТЬ

 • Базовий курс – 500грн (тиждень, 15 місць)
 • Основний курс – 2.500грн (1 місяць, 10 місць)
 • Просунутий курс – 3.500грн (2 місяці, 6 місць)

 
для інформації: весь курс – еквівалент 200євро (40 годин занять)

 
⚠️ на кожному нашому курсі надається одне-два бюджетні місця (з оплатою тільки 33% вартості) – для отримання цього місця Вам необхідно надіслати на наш e-mail remarkafilm@gmail.com мотиваційний лист із серйозним обґрунтуванням, чому саме Ваша кандидатура має зайняти це місце (обов’язково вказуйте у темі листа назву курсу та фразу “бюджетне місце”)КАСТИНГ-АГЕНСТВАМ:

Ми раді надавати нашу базу початківців акторів для зйомок.
Пишіть в Telegram / Viber на номер +380 95 272 9973, будемо співпрацювати.

контакти

Напишіть нам

  Не пропусти:

  ЗГОРНУТИ

  НЕ ПРОПУСТИ інші курси!

  розгорнути