fbpx
Актерское
✅ Раскрепощение
✅ Постановочное
✅ Для студентов
✅ Авторское
✅ Дубляж
Тренинги
✅ Ораторское
✅ Продажи
✅ Корпоративные
✅ Ведущие
FilmMaking
✅ Режиссура
✅ Операторское
✅ Сценарное
✅ Писательское
✅ ВидеоМонтаж
відкрити контакти

Про нас

Кінотеатральна школа «РемаркаФільм»

ПРИВІТ!

МИ -
REMARKAFILM SCHOOL

За 10 років існування школи “Ремарка” підготовка професійних акторів стала основним напрямком нашої роботи. Ми сформували сильний викладацький склад. А для студентів, які не можуть відвідувати заняття наживо, ми надаємо можливість займатися онлайн.

На акторському факультеті викладають 10-12 педагогів з унікальними авторськими програмами різної специфіки та спрямованості. Серед наших викладачів заслужені артистки України Наталія Бузько та Тетяна Глущенко, випускник New York Film Academy, актор таких відомих серіалів, як «Ліквідація», «Чорні кішки», «Життя та пригоди Ведмедика Япончика» Сергій Деньга, актори комік-трупи “Маски” Володимир Комаров та Олексій Агоп’ян. Усі програми побудовані за принципами К.С.Станіславського, і навіть М.Чехова. Крім цього, ми готуємо наших студентів до кастингів, допомагаємо їм створити робоче портфоліо та сприяємо початку їхньої професійної кар’єри

Понад два десятки випускників нашої школи – практикуючі актори кіно, театру та естради. Багато хто продовжує навчання в Польщі, Росії, Англії та США.

плей

НАШІ
ВИКЛАДАЧІ

Олексій Агоп’ян Викладач пантоміми, сценічного руху та акторської майстерності

Викладач пантоміми, сценічного руху та акторської майстерності
Український актор вірменського походження. Популярність отримав завдяки зйомкам у «Маскі-шоу» та «Каламбурі». У 1990 році разом із Юрієм Стицковським створив дует «Солодке життя», який самостійно існував до 1992 року, після чого влився у комік-трупу «Маски». Під час роботи у трупі брав участь у серіалі Маски-шоу та познайомився з тріо «Магазин „Фу“».
У 1995 році «Солодке життя» та «Магазин „Фу“» об’єдналися у групу «Full House» і після кількох гастролей вирішили створити власне телешоу, яке отримало назву «Каламбур».
У 2000—2001 роках брав участь у серіалі «Комедійний квартет», з 2003 по 2004 рік знімався у передачі «Мамаду» разом із Валентином Опалєвим та Віктором Андрієнком.
Нині знімається у телесеріалах та художніх фільмах. З 2012 року бере участь у пародійному шоу «Велика різниця». посилання на вікіпедію

Алексей Агопьян
Наталья Бузько Викладач пантоміми, сценічного руху та акторської майстерності

Заслужена артистка України Актриса комік-трупи “Маски”, кіноактриса.
Викладач пантоміми, сценічного руху та акторської майстерності.
Активно працюючи в телепроектах та сценічних виставах «Маски-шоу», Наталя приділяла увагу і великому кінематографу. На її рахунку участь у таких фільмах, як «Астенічний синдром», «Ангели війни», «Дванадцять стільців» режисера Ульріке Оттінгера та «Два в одному» режисера Кіри Муратової. За роль в останньому Наталя здобула приз на кінофестивалі «Бригантина» у 2007-му році. Крім того, «Два в одному» було визнано «Найкращим фільмом країн СНД та Балтії» за версією кінопремії «Ніка», і було вперше показано міжнародному глядачу в Нью-Йорку на кінофестивалі «Tribeca».

Творчу діяльність розпочала під час навчання у студії пантоміми, ставши невід’ємною частиною легендарного комічного колективу «Маски-шоу».
Посилання на вікіпедію
Кінопошук

Актриса Наталья Бузько
Олег Карпенко Педагог акторської майстерності

Актор театру та кіно, актор дубляжу. ТБ/радіоведучий.
У 2019 році був затверджений на роль у театрі English Theater Düsseldorf у Німеччині, з успіхом відігравши у п’єсі американського драматурга Еварда Олбі «Випадок у зоопарку» (“The Zoo Story”), таким чином ставши першим українцем, якого взяли в трупу цього театру.
На сьогоднішній момент знявся у понад 30 проектах, серед яких фільми, телесеріали, рекламні ролики.
На рахунку Олега Карпенка велика кількість іноземних проектів – американські, німецькі, французькі та ізраїльські художні фільми та серіали.
У 2018 році Олег знявся в історичному екшені режисерів Джона Віна та Ахтема Сеітаблаєва «Захар Беркут», а також у військовій драмі «Heroes And Cowards» німецького режисера Харальда Франкліна.
Працював ведучим на радіостанціях “Філ”, “Авто ФМ” та “Просто Радіо”, що веде на телебаченні. Наразі Олег також є бренд-войсом державного телеканалу UATV, де працює в англійській редакції.

Олег Карпенко
Тетяна Кондратюк Педагог акторської майстерності, методист

Театральний режисер. Актриса та педагог. Стаж викладання 26 років та підтверджена вища педагогічна категорія «педагог-методист».
Працювала у театрі. Улюблені ролі – у спектаклях «Гроза» за А. Островським, «Самовбивця» за Н.Ердманом, «Королівський особняк» за Я.Верещаком, «Приборкання норовливої», «Ромео і Джульєтта» за У. Шекспіром (понад 30 ролей).
З 1993 по сьогодні – викладає акторську майстерність.
Освіта – КНУТКіТ імені І.К. Карпенко-Карого (актриса театру та кіно, майстерня Н.Н.Рушковського).

Татьяна Кондратюк
Вікторія Бубнова Викладач акторської майстерності, історії, теорії театру

Викладач акторської майстерності, історії, теорії театру, у тому числі у театральних ВНЗах.
Педагогічний стаж – 16 років, підтверджена найвища педагогічна категорія.
Досвід роботи – Київський академічний театр драми та комедії на лівому березі Дніпра (зав.літ.частиною), журнали «Art-line», «Кіно-театр», «Український театр», «Контрамарка». Автор сценаріїв короткометражних фільмів.
Аспірант КНУТКіТ імені І.К.Карпенка-Карого (кафедра театрознавства) – з 2019 року.
Викладач факультету театрального мистецтва Київської дитячої Академії мистецтв – 2003-2019 роки.
Автор 16 програм та методичних розробок з історії, теорії театру, теорії драми для студентів ВНЗ, основ сценографії, літературної майстерності, театральної гри для дітей та підлітків.
Режисер-постановник та автор музичного оформлення вистав Навчального театру КДАМ – «Старший син», «Урок», «Привіт, сум!», «Олексєєв і тіні», «Безім’яна зірка», «Сільвія», «Усі миші люблять сир» та ін.
Освіта – КНУТКіТ імені І.К. Карпенка-Карого (театрознавець, театральний критик, курс С.Г.Васильєва, А.В.Полякова).

Тетяна Зелінська Тренер з ораторської майстерності та публічних виступів

Визнаний експерт у галузі мовно-голосових технологій, керівник та тренер Центру риторики та мистецтва ділового та приватного спілкування. Має багаторічний досвід роботи в галузі комунікацій, журналістики та психології. Робота із відомими політиками. Понад 12 років особистої практики та понад 1000 успішних випускників

Татьяна Зелинская
Ната Романько Актриса дубляжу та озвучення. Викладач.

Актриса дубляжу. Викладач. Автор курсу “Мистецтво дубляжу та сили голосу”
Голос в українському дубляжі: Кіра Найтлі, Маріон Котіяр, Меган Фокс, Моніка Белуччі, Скарлетт Йохансон, Галь Гадот та інші.
Озвучувала: «Хроніки Нарнії», «Марлі і я», «Сафо», «Пірати Карибського моря», «Анна Кареніна», «Трансформери», «Ангели Чарлі» та тисячі інших фільмів, мультфільмів, програм, шоу та передач.

> 30

ролей дубляжу у кіно.

> 50

озвучених рекламних роликів

> 100

навчених акторів-початківців дубляжу та озвучення

Віталій Воронюк Викладач ораторської майстерності

Наразі викладає практичну риторику у школі громадських лідерів при фонді «Україна – ЮНЕСКО».
Автор кількох навчальних програм та спецкурсів, серед яких: «100 інструментів успішного спілкування», «Управління великими продажами», «Як підняти результативність відділу продажу».
Вищу освіту здобув у Чернівецькому державному університеті ім. Ю. Федьковича за спеціальністю «Філолог. Викладач української мови та літератури».
Другу вищу освіту здобув у Запорізькому державному університеті за спеціальністю «Управління невиробничої сфери».

Виталий Воронюк
Олександр Онищенко Педагог акторської майстерності

Театральний режисер. Актор. Засновник, продюсер та художній керівник «Театру на Чайній»
Акторські роботи: “Толік”; “Люди, звірі та банани”; “Якби акули стали людьми”; “Свята сімейка”.
Режисерські роботи: “За склом”; “Свята сімейка”; “Триптих”; “Прекрасна неділя для…”; “Ave Марія Іванівна” та ще багато інших
Роботи в кіно: “До побачення, хлопчики” (2014), “Паспорт” (Одеса, 2014), “Чорні кішки” (2013), “Моя Русалка, моя Лореляй” (Росія, Україна, 2013), “Щастить же людям (Україна, 2013) та ін.
Фільмографія
Закінчив одеський театральний ліцей А. І. Падука. Закінчив режисерський факультет ГІТІС м.Москва.
З 2010 року став засновником і згодом незмінним керівником одеського “Театру на Чайній”. Окрім режисерської роботи грає на сцені та в кіно.

Александр Онищенко
Олена Радишевська Викладач акторської майстерності та сценарного мистецтва

Акторка, сценарист.
Художній керівник акторської студії “Наш простір”, м. Одеса.
Досвід роботи:
– у театрі як другий режисера;
– у кіно як актриса та помічник режисера.
Брала участь:
– тренінги «Школи Професійного Акторського Тренінгу Олександра Дзюби» (м. Москва);
– Інтенсиви Іванни Чаббак (м. Москва);
– Майстер-клас за системою Лі Страсберга (м. Москва);
– Інтенсив “Просування актора” (м. Москва).
Освіта:
– ГІТІС (державний Інститут театрального мистецтва м. Москва) курс підвищення кваліфікації очної форми навчання для викладачів акторської майстерності та режисури у вузах та коледжах;
– Вища школа кіно Арка, Майстерня техніки актора за системою Михайла Чехова;
– Літній театральний табір ГІТІСу в Сочі, Двотижневий курс “Чехов та Шекспір”;
– закінчила “Школу озвучування та дубляжу” (м. Москва).

Іван Ганев Викладач акторської майстерності, техніки мови, комунікативних навичок, арт-психотерапії

Актор театру та кіно. Психолог.

Поставив: Театр “Миша”. “Спектакль “Вільна пара”.
Режисер педагог. “Пропозиція” Чехов Ролі: Костянтин Треплеєв. “Чайка” Пан Обен. “Дамський кравець” Робер Рено. “Ох, уж ця Ганна” Чубуков. “Пропозиція” Зілов.
Закінчив університет ім. Карпенка-Карого. Факультет мистецтв. Кафедра екранних мистецтв, звукорежисура, спеціаліст. КДАМ. Факультет мистецтв. Актор драматичного театру та кіно. Бакалавр

Ірина Кіфа

Режисер, хореограф, актриса та педагог лабораторії фізичного театру.

Досвід роботи у педагогіці понад 10 років. Починала свій шлях, як професійна танцівниця у складі балету Алли Духової «Тодес», працювала, викладала та навчалася у Москві, Пітері, Сеулі, Естонії та Україні.
Пізніше перекваліфікувалась на перформативну діяльність у складі арт-спільноти «UviMkneni» під керівництвом Марини Лимар. Як перформер брала участь у міжнародному проекті Unlimited при співпраці Мистецького Арсеналу, British Council та Candoco Dance Company та інших перформативних проектах.
У 2020 закінчила інститут КНУТКТ ім. Карпенка-Карого за фахом режисура драматичного театру.
Як режисерка поставила кілька незалежних робіт, як танцювальних перфомансів, так і драматичних вистав, створила лабораторію фізичного театру для дітей Independance Theater.

Про себе:
«На даний момент я продовжую займатися режисерською діяльністю, працюю над постановками, отримую новий досвід у цій професії та відкриваю нові грані себе у написанні сценаріїв для рекламних роликів та відеокліпів, а також досліджую свої можливості у ролі актриси.»

Ірина Лобусова Викладач сценарної майстерності та письменницького мистецтва

Одна з найбільш популярних та продаваних письменниць в Україні.
У 2017 році найбільше видавництво України «Фоліо» почало друкувати серію історичних ретродетективів Ірини Лобусової, присвячених життю Одеси початку 20 століття, які одразу стали бестселерами та лідерами продажів. Книга «Королі Молдаванки» стала однією з найпопулярніших книг в Україні. За рейтингом Клубу сімейного дозвілля книги Ірини Лобусової є лідерами продажів, займаючи перше місце за кількістю проданих екземплярів. Книги були також представлені на найбільших книжкових виставках країни та Європи. Рецензії на них опублікували найбільші видання України. Продаються в книгарнях та торгових мережах.

Ирина Лобусова
Євген Резніченко Педагог курсів «Акторська майстерність», «Техніка мовлення. Дикція, голос та вимова»

Театральний режисер

Поставив першу виставу у державному театрі у віці 20 років.
За кілька років професійної діяльності реалізував 8 постановок у Херсоні, Одесі, Миколаєві.

У 2020 році поставив site-specific спектакль «Сон у літню ніч» за В. Шекспіром на лісовій сцені ХОАМДТ ім. М.Куліша, під час якого глядач пересувався за артистами олешківським лісом. Ця робота стала лауреатом XXII Міжнародного театрального фестивалю «Мельпомена Таврії»(2020) та був відзначений 3 спеціальними номінаціями.

У серпні 2020 року спільно з колективом Театральної лабораторії «Театр на Чайній» створив спектакль вербатим «Я.ЛЮБЛЮ.ТЕБЯ», який був зіграний 22 рази протягом сезону та потрапив у фестивальну програму XXIII Міжнародного театрального фестивалю «Мельпомена».

Любить експериментувати з формою та жанром.
У своїй педагогічній практиці особливу увагу приділяє роботі з тілом, його вивченню та різноманітним тілесним практикам.
Головне гасло «Двигатися і танцювати може будь-яка людина, і вона прекрасна у своїй пластиці»
Мріє поставити пластичну виставу та музичний перформанс.

Освіта: Київський національний університет театру, кіно та телебачення імені Івана Карпенка-Карого.

Євген Вечканов

Професійний фільммейкер: кінооператор, режисер, відеомонтажер

У зйомку прийшов у 2011 році, після перемоги у сценарній майстерні Одеського Міжнародного кінофестивалю.
Почав знімати короткометражки, музичні кліпи та рекламу.
За плечима близько сотні короткометражних фільмів та музичних роликів, понад 300 рекламних роликів як за своїми сценаріями, так і у роботі з продакшн-студіями та агентствами.
Викладає у кіномайстерні “Remarka Film” з 2014 року.

Дарина Долеско Викладач режисури

Досвід роботи:
2017:
◦ “Lime Lite” продакшн. Асистент режисера
◦ “Toy Pictures” продакшн. Асистент режисера
◦ “Гвардія” продакшн. Асистент режисера
◦ “Говори зі мною”, реж. К. Лесик. Другий режисер.
2018:
◦ “Arthouse Traffic” продакшн, “Донбас”, реж. С. Лозниця. Помічник кастинг-директора, помічник режисера з акторів.
◦ Проект “Дивися українське – твори своє майбутнє”, “Холодний дощ самотності”, реж. А. Павлюченков. Другий режисер.
Студентські режисерські роботи:
2014:
◦ “Збіг обставин” Арт-фестиваль пластичного мистецтва “Без зайвих слів” – Приз за найкращу жіночу роль.
2015:
◦ “Поцілунок під дощем” Кінофестиваль “Відкрита ніч” – Спеціальна нагорода журі.
– UFilmFest – відібраний до кіноальманаху «Жовтневий».
– Канівський міжнародний фестиваль сучасного кіно – конкурсна програма.
2015:
◦ “Сміх” – Студентський кінофестиваль “Пролог” – конкурсна програма.
◦ Сатиричний кіноальманах “ЙОД” – “Згідно з прескурантом”.
2017:
◦ “Бритва” Міжнародний студентський кінофестиваль ВДІК – конкурсна програма.
◦ Друга національна кінопремія “Золотий дзиґа” – довгий список.
◦ European Cinematography Awards – winner of best triller film.
◦ Moscow Shorts – Best Student Film.
◦ SHORT to the Point, Bucharest – офіційний вибір.
◦ Screen Culture Film Festival, London – офіційний вибір, finalist in nomination “Best short film”.
◦ Festival Internacional de Cine Fine Arts, Miramar, Puerto Rico – офіційний вибір.
◦ Kamianets-Podilskyi International Film Festival “BRUKIVKA” – official selection, finalist.
◦ International Student Film Festival “NEW WAVE”, Sofia – official selection.
◦ Cefalù film festival, Cefalù, Palermo – official selection.
Режисерські роботи, зняті за державної підтримки:
2020:
◦ “Arthouse Traffic” продакшн, короткометражний художній фільм “Злочин актриси Маріськіної”.
◦ Виграла грант на зйомку своєї режисерської роботи за підтримки Державного агентства України з питань кіно. Зараз фільм завершено та здано в архів, очікується прем’єра на кінофестивалях України та Європи.
Освіта:
2013-2019: Київський національний університет театру, кіно та телебачення ім. І.К. Карпенко-Карого, Інститут екранних мистецтв,
спеціальність Режисура художнього фільму; бакалавр, магістр.
2013-2019: Національна академія керівних кадрів культури та мистецтв, спеціальність Менеджмент соціокультурної діяльності, бакалавр, магістр.

Дарина Долеско
Петро Конопля Викладач акторської майстерності

З 2014 по 2020 рік займався організацією культурно-масових заходів вечірки, концерти, фестивалі, кінопокази, виставки, творчі вечори, екскурсії, поїздки…

З жовтня 2018 року почав займатися акторською майстерністю на приватних курсах актриси російського театру Тетяни Коновалової для покращення своїх організаторських здібностей.

У березні 2019 року випадково потрапив на проби в театр ТЕО, де сподобався режисерові Івану Орленку і наступні 5 місяців вони стали працювати над спектаклем “На підвалі”, який грали до березня 2020 року.

Брав участь у постановках “пригоди іграшкового робота”, “ОМУТ” “Чекаючи на Годо” “Цар Едіп”

Паралельно навчався акторській майстерності в актриси українського театру Ольги Петровської.

Режисурі та акторській майстерності у режисера театру юного глядача Наталії Прокопенко.

Сценічний рух у Галі Мигутської.
Вокальній майстерності у Ольги Довгань.

З січня по травень проходив навчання в школі авторського кіно Івана Орленка практичний курс для кінематографістів-початківців.

З травня по червень брав участь у зйомках 5 короткометражних фільмів як помічник режисера.

У серпні 2020 року знявся у головній ролі у фільмі, який взяв перше місце на конкурсі кіносценаріїв імені Кіри Муратової “Згасаюче світло” Режисер Іван Орленко

З квітня 2021 року навчається у студії Олександра Онищенка на курсі основи психологічного театру та основи театральної режисури

Наразі грає у випускній виставі студії театру на чайній та режисую студійну роботу за п’єсою Василя Сигарєва “фантомні болі”

Петр Конопля
Стася Волошина Викладач акторської майстерності

Викладач акторського курсу
Член каскадерської команди Stuntmen (Москва)
Чемпіонка Росії з арт-фехтування 2018
Переможниця Міжнародного конкурсу сценічного фехтування “Срібна шпага 2018”
Педагог-асистент зі сценічного руху та фехтування в ГІТІСі
Режисер-постановник у пластичному театрі “PygmaliOn”
Учасниця IV Міжнародної науково-практичної конференції «Сценічне фехтування у сучасній театральній школі»
Випускниця ГІТІСу (Москва)

Олена Коновальчук Викладач акторської майстерності

Закінчила ХНУМ курс заслуженого діяча мистецтв Садовського Л.В. «Майстерня 55»
Актриса театру та кіно.
Працює в Одеському українському театрі ім. Василька Василька

Алена Коновальчук
Борис Український Педагог курсу «Акторська майстерність»

Випускник Карпенка-Карого (факультет: «Акторське драматичний театр»)

2016-2019 працював у Новому драмтеатрі на Печерці у Києві,
там же вів акторські тренажі із режисером Л.Лазович

з 2020 працював у театрі “ТЕО театральний простір”, Одеса

Досвід зйомок у кіно (серіали, короткі метри)
Викладач акторської майстерності

Тетяна Глущенко Викладач сценічного мовлення.

Актриса театру та кіно, сценарист, викладач сценічної мови.
З 1978 року працює в Українському академічному музично-драматичному театрі ім. В. Василька. (курс народної артистки України І. О. Молостової).
Ролі у спектаклях:
Наталка («За двома зайцями» М. Старицького);
Бухара («Вся надія» М. Рощина);
Настенька («Ось так загинув Гуска» Н. Куліша);
“Королівський експромт” за п’єсою Мольєра “Міщанин-дворянин” – Мадам Журден;
Керсті («Ропс» Б. Кабура);
“За двома зайцями” М. Старицького – Хімка;
“Шельменко-денщик” Г. Квітки-Основ’яненко – Фена Степанівна;
“Сватання на Гончарівці” Г. Квітки-Основ’яненко – Одарка;
“Український Декамерон” КЛІМу – Клава;
«Кайдаші» за мотивами повісті І. Нечуя-Левицького «Сім’я Кайдаша» – Параска;
«Місто мого дитинства» за п’єсою Г.Голубенко, Л.Сущенко, В.Хаїта «Старі будинки» – Марія Іванівна;
«Пригоди Мюнхгаузена в Україні» А.Коломійцева – Селянка, Жінка із гарему Султана;
«Г-о-р-к-о!» за творами О.Чехова, В.Маяковського, І.Ільфа та Є.Петрова – Розалія Павлівна
Посилання на сайт

Закінчила акторський факультет Київського інституту театрального мистецтва ім. І. Карпенка-Карого у 1978 р (курс народної артистки України І. А. Молостової).

Татьяна Глущенко
Андрій Потєхін директор кіношколи «RemarkaFilm»

Засновник та директор кіношколи з 2013 року. Один із постійних маркетологів.

Має досвід роботи на знімальних майданчиках другим режисером, другим оператором, помічником зі світла. Постійно вдосконалюється в операторській майстерності, режисурі малих кіноформ та акторській.

Крім того, що займається у групах разом зі студентами акторами, веде деякі заняття з роботи актора на камеру в умовах знімального майданчика, підліткові групи фільммейкінгу, організовує знімальні процеси, покази, виступи у групах.

Сергій Деньга

Актор кіно, режисер, сценарист, кінопродюсер
Понад 80 ролей у кіно. Закінчив у 2011 році Нью-Йоркську Академію Кіно в Голлівуді (New York Film Academy), спеціальність – актор кіно. Драматург – “Смішна Академія”, Кокі Мітані (2015, реж. Сергій Грога, Олег Симоненко). Фільмографія

Сергей Деньга
Віталій Боднар Викладач з основ фотографії

Професійний фотограф: портрет, модельна та food-зйомка. Власник фото та відеостудії. Любить і добре знає фотосправу, готовий допомогти освоїти навички професії. Посилання на кінопошук → instagram

Виталий Бондарь
Олена Кривда Викладач акторської майстерності

Актриса
З 1993 року – актриса Київського академічного театру “Колесо”.
Театральні роботи: Марія – “Кавказька рулетка”, В. Мережко;
Сара – “У Києві, на Подолі…”, М. Янчук;
Йозефа – “Жінки Моцарта”, Ф. Міттерер;
Флоренс Снайдер – “Примадонни”, К. Людвіг.
Роботи в кіно (ролі та епізоди): Давай поцілуємось (Україна), Швидка допомога | Скорая помощь (Україна), Невиправні | Невиправні (Україна), Все повернеться (Росія, Україна) та ін.
Фільмографія
Закінчила Київський державний інститут театрального мистецтва ім. І.К.Карпенко-Карого.

Елена Кривда
попередній
наступний

НАС ВИБИРАЮТЬ
НЕ ПРОСТО ТАК

ПРОФЕСІОНАЛИ
КІНОІНДУСТРІЇ

ЛОЯЛЬНІ ЦІНИ
ВИСОКА ЯКІСТЬ

РЕПЕТИЦІЇ
І КІНОСЙОМКИ

ВІД ІГРИ ТА ХОБІ
ДО ПРОФЕСІОНАЛІЗМУ

ЯК ЦЕ БУЛО

плей
плей
плей
плей

ПРО НАС
ГОВОРЯТЬ

ARSENIY BODNAR

До приходу в Кіношколу RemarkaFilm я був затиснутий і сором'язливий, думав, що ніколи не зможу добре виступати на сцені. Але завдяки двом чудовим викладачам (Олексію Агоп'яну та Олександру Поточному) все змінилося. Дякуємо творцям Кіношколи за те, що знаходять таких класних учителів!

ALEX RASH

Хочу сказати дякую Киношколі RemarkaFilm на Одеській Кіностудії!
Ось уже восьмий місяць я навчаюсь у чудовій кіношколі, у групі чудового українського актора Сергія Гроші!
Це насправді дуже корисний досвід, іноді навіть просто поговорити з людиною, яка вже чогось досягла у сфері кіно-мистецтва.
На заняттях, у компанії не менш талановитих і прекрасних людей, ви розкриваєте якісь нові сторони. Нові риси характеру навіть я сказав би. Все на стільки чудово іноді, що мені навіть не віритися, що це зі мною відбувається.
Та якби мені пів року тому сказали, що ти Сашко, будеш вчити монологи, вірші, грати в сценках і показуватиме етюди, я просто покрутив би пальцем біля скроні на адресу цієї людини. А врешті-решт, на сьогодні саме цим я займаюся! Просто неймовірно!
Та я в універі так не вчився, хлопці!
На кожному занятті є дуже приємна і весела атмосфера. Дуже цікаво слухати викладача та інших хлопців. І з кожним днем ​​стає все цікавіше!
Потрібно віддати належне і Людмилі Гуренко, яка, по суті, все це організовує. Спасибі вам!)
Якщо Ви хочете вчитися в кіношколі, але ви сумніваєтеся і боїтеся - це дуже дарма. Просто прийдіть і спробуйте, це чудово!
Крім корисних знань, тут ви можете завести друзів!

IRAKLI MARUASHVILI

Я займаюся 10-й місяць уже у класі Олега Карпенка у кіношколі Remarkafilm. Я дуже задоволений. Ми багато практикуємося і граємо практичні ситуаційні етюди, працюємо з уявою, я не хочу йти з уроків іноді і часто кажу хлопцям та вчителю "Давайте ЩЕ!" Буває щось не виходить, потім тренуюсь і починає виходити. Найголовніше - Олег вміє побачити позитивні сторони навіть коли відбувається лажа, підтвердити це і ти сам хочеш рухатися далі і вчитися. Я став розбиратися в акторській грі набагато краще, ніж раніше, а тепер ще й практикуюсь на знімальних майданчиках. У цьому заслуга Олега Карпенка та кіношколи. ЩЕ я пишаюся нашою групою і дуже її люблю! Тому я рекомендую кожному, хто хоче просто відвідати хоча б показовий урок. І ви самі все зрозумієте.

Oleksii V. Buzin

Чув про цю кіношколу! Робота не інакше знаючих свою справу людей, які віддають себе на всі 146%. Планую в недалекому майбутньому відвідати цю кіношколу, аж надто вона мені сподобалася.)

ЧИТАТИ ВСЕ ВІДГУКИ НА FACEBOOK

контакти

Напишіть нам