fbpx
Актерское
✅ Раскрепощение
✅ Постановочное
✅ Для студентов
✅ Авторское
✅ Дубляж
Тренинги
✅ Ораторское
✅ Продажи
✅ Корпоративные
✅ Ведущие
FilmMaking
✅ Режиссура
✅ Операторское
✅ Сценарное
✅ Писательское
✅ ВидеоМонтаж
відкрити контакти

Ірина Лобусова

Професійний письменник та кіносценарист.

Ирина Лобусова
Ірина Лобусова

Викладач сценарної майстерності та письменницького мистецтва

Одна з найбільш популярних та продаваних письменниць в Україні.
У 2017 році найбільше видавництво України «Фоліо» почало друкувати серію історичних ретродетективів Ірини Лобусової, присвячених життю Одеси початку 20 століття, які одразу стали бестселерами та лідерами продажів. Книга «Королі Молдаванки» стала однією з найпопулярніших в Україні. За рейтингом Клубу сімейного дозвілля книги Ірини Лобусової є лідерами продажів, займаючи перше місце за кількістю проданих екземплярів. Книги були також представлені на найбільших книжкових виставках країни та Європи. Рецензії на них опублікували найбільші видання України. Продаються в книгарнях та торгових мережах.

 

Як автор популярних романів брала участь у численних дискусіях та круглих столах.
Як кіносценаристка брала участь у кінопроектах для зарубіжних та українських кіно- та телекомпаній. Зокрема, для голлівудської кінокомпанії Magwill Entertainment, європейської кінокомпанії “Золоте Руно”, української телекомпанії “Інтер” телеканалу “НТВ”, “Середа”, кінокомпанії “Film.Ua”.

Розробляла детективні сюжети для передачі «Детектив-шоу» (Радіо Україна), сценарії для комп’ютерних ігор. Є авторкою гумористичних проектів, документального серіалу про роботу страхових детективів (з гумористичним підходом), дитячого фільму «Лицар» (кінокомпанія «Юні Голд»). Короткометражки «Феєрверк» та «Історія старого» були представлені на найбільших європейських кінофестивалях.

Автор сюжетів для “Єралаша”. Телеканал “Україна”: сценарист документального серіалу “Реальна містика”. Постійний автор кінокомпанії “Парангон продакшн” (Україна – Європа).
На Радіо Дюк та на YouTube каналі випускала психологічну передачу «Жіночі граблі», присвячену темі популярної жіночої психології, була автором сценарію та продюсером. Також працювала над створенням рекламних вірусних роликів, розробляла сценарії для вірусної відеореклами.