fbpx
Актерское
✅ Раскрепощение
✅ Постановочное
✅ Для студентов
✅ Авторское
✅ Дубляж
Тренинги
✅ Ораторское
✅ Продажи
✅ Корпоративные
✅ Ведущие
FilmMaking
✅ Режиссура
✅ Операторское
✅ Сценарное
✅ Писательское
✅ ВидеоМонтаж
открыть контакты
Щоденна акторська зарядка

Щоденна акторська зарядка

☞Зарядка для покращення акторської форми☜

 


Тренуйте пам’ять.

  • Це один з головних інструментів актора. Довгі монологи, стенд-ап шоу, вірші, пісні — вчіть великі відривки текстів напам’ять і тоді, будете бажаним актором для будь-якого режисера. Вони дійсно цінують уміння грати по пам’яті без телесуфлера.

 

Розширюйте акторський діапазон.

  • Потренуйте різні акценти і діалекти: емоційний італієць, суворий сибіряк, гарячий кавказець. Доповніть їх характерними жестами та мімікою, підглянутими в зарубіжних кінофільмах або роликах на Youtube. Такі тренування зроблять вас універсальним актором і дозволять освоїти нові корисні образи.

вр

Ставте голос.

  • Ваша мова повинна бути чіткою, гучної і красивою. Це особливо важливо для виступів у театрі, де у режисера немає можливості підсунути вам мікрофон на довгій штанзі. Займіться вокалом з хорошим викладачем або відвідуйте курси акторської майстерності . Відмовтеся від цигарок і алкоголю, які негативно впливають на голосові зв’язки.

 

Спробуйте суміжні навички.

  • Займіться танцями, пантомімою, фехтуванням, спортом. Це допоможе підтримувати хорошу фізичну форму і додасть вам переваг перед конкурентами.

 

Постійно практикуйтеся.

  • Не простоюйте ніколи — навіть якщо в даний момент ви залишилися без роботи, не дозволяйте собі відпочивати. Погоджуйтеся на самі незначні ролі, практикуйтеся в аматорських театрах і авангардних постановках, куди вас можуть запросити грати безкоштовно. Тільки так можна напрацьовувати досвід і вдосконалювати свою майстерність.

 

Акторська майстерність як раз починається саме з таких, здавалося б, легких, дитячих вправ. Але, не все так просто, як здається, далі більше….!))

Статтю можна знайти за запитом: «вправи для розвитку акторських здібностей.»

популярное

05 августа 2015

Сценическая пластика – неотъемлемая часть образа

Занятия сценической пластикой проводят на многих курсах актерского мастерства, хореографии, ораторского искусства и даже в рамках так называемой драматерапии. Это одна из главных составляющих искусства актера. Даже не обладающий выдающейся внешностью и внушительным темб...

04 мая 2016

Актерская карта эмоций

Одной из составляющих актерского портфолио является карта эмоций. Это коллаж из 9 – 12 фото портретных фото в одном образе, на котором представлены разные эмоции. Он позволяет оценить насколько актер способен отражать эмоции, их диапазон, а также внешний вид актера на д...

09 июня 2016

Мастер-класс по теории режиссуры и технологии актерского мастерства Иосифа Райхельгауза.

ОБРАЗОВАТЕЛЬНОЕ СОБЫТИЕ ЛЕТА 2016 ДЛЯ АКТЁРОВ И РЕЖИССЁРОВ! Не секрет, что, родившись в Одессе, и став известным далеко за её пределами, Иосиф Райхельгауз  остаётся преданным родному городу.  Он готов приложить все усилия для того, чтобы превратить Одессу в один из кул...

перейти в блог