fbpx
Актерское
✅ Раскрепощение
✅ Постановочное
✅ Для студентов
✅ Авторское
✅ Дубляж
Тренинги
✅ Ораторское
✅ Продажи
✅ Корпоративные
✅ Ведущие
FilmMaking
✅ Режиссура
✅ Операторское
✅ Сценарное
✅ Писательское
✅ ВидеоМонтаж
відкрити контакти

Ораторська майстерність для корпоративних клієнтів

початок:

01 Серпень 2022

6 годин занять щотижня

Інформація

 • Коли:

  У міру формування групи

 • Де:

  Одеса
  Французький б-р 33

 • Тривалість:

  50 годин

 • Вартість:

  Уточнюйте у менеджера

Кіношкола RemarkaFilm запускає ексклюзивний проект ораторської майстерності для корпоративних клієнтів

Довідки за тел.

+38050-801-3328;

+38098-493-9950;

+38073-040-5177

ПЕРЕВАГИ КУРСУ:

ораторское мастерство в одессе, киношкола, ораторское искусство 6 часов занятий еженедельно ораторское мастерство в одессе, киношкола, ораторское искусство 3 профессиональных педагога
ораторское мастерство в одессе, киношкола, ораторское искусство Интенсивный курс – 9 недель ораторское мастерство в одессе, киношкола, ораторское искусство Выезд педагогов в офис компании
ораторское мастерство в одессе, киношкола, ораторское искусство 3-в-1: изучение 3 дисциплин ораторское мастерство в одессе, киношкола, ораторское искусство Частный подход к каждому
ораторское мастерство в одессе, киношкола, ораторское искусство Ораторское+NLP+психология голоса ораторское мастерство в одессе, киношкола, ораторское искусство Подбор индивидуальной программы

Результати після закінчення навчання:

 • Вміння правильно впливати на співрозмовника
 • Усвідомлений розвиток потрібних навичок та якостей
 • Знання, розуміння та стійкі навички у конкретних галузях
 • Звільнення від м’язових затискачів та психологічної напруги
 • Підвищення впевненості, робота над собою та самовдосконалення
 • Можливість вийти зі звичного кола та подивитися на себе збоку

 

Людина вільна, коли звучить на повну! Вдихніть на повні груди і змусіть свій голос звучати!

Ми покажемо Вам усі таємні інгредієнти для УСПІШНОЇ КОМУНІКАЦІЇ!

При оплаті до 15 січня знижка –1.000грн!

При оплаті до 03 лютого знижка –500 грн!

ПЕРЕВАГИ ІНТЕНСИВНИХ КОРПОРАТИВНИХ ТРЕНІНГІВ:

 1. Швидкість бажаних змін: колектив є дзеркалом, таким чином набагато простіше поглянути на себе з боку.
 2. Згуртування колективу: спілкування на тренінгу надає реальний шанс позбутися самотності, знайти близьких друзів та однодумців.
 3. Яскраві емоції та відмінний відпочинок: тренінг забезпечує потужне енергетичне підкачування та нові незабутні відчуття.

⠀⠀

ПРО КУРС:

Кіношкола RemarkaFilm запускає ексклюзивний проект ораторської майстерності для корпоративних клієнтів. Це унікальна можливість підвищити кваліфікацію ваших співробітників, покращити працездатність, надати впевненості кожному, а також згуртувати колектив.

Програма курсу включає освоєння ораторського мистецтва, основи нейролінгвістичного програмування та базові техніки психології голосу (навичок впливу на глядача у вигляді інтонації та прийомів мови).

Наші оратори та практикуючі НЛП психологи відвідають ваш офіс та проведуть заняття для всього колективу, що в свою чергу позначиться на показниках кожного та відповідно на прибутку підприємства. Якщо ви зацікавлені в покращенні якості роботи ваших співробітників, цей курс – саме те, що вам потрібно.

Це не просто подолання страху перед аудиторією, а й уміння донести потрібну інформацію найкращим чином. Програма буде корисною для кожного члена вашої команди.

Програма курсу

І-ІІ місяці навчання (50 годин)


Програма навчання “ОРАТОРСЬКА МАЙСТЕРНЯ”

Увага. Взаємодія. Мотивація:

Кола уваги. Концентрація та розподіл уваги. Контроль аудиторії. Навички взаємодії із партнером (публікою).

Постановка мови (тренінги):

Артикуляційна гімнастика. Чітка вимова. Дихальні вправи (правильне дихання животом, грамотний розподіл повітря). Швидкість. Гучність. Посилання звуку. Розвиток мовного діапазону. Мовні тренінги. Техніки мови та голосові навички, як основні прийоми ораторського мистецтва

Робота з текстом:

Інтонація. Види та управління інтонацією. Пауза. Логічні наголоси в тексті, повідомлення. Концепція мікроподії. Акцент на основному меседжі (Правило американського сержанта) Візуалізація тексту. Образний вплив

Ведення переговорів. Ділове спілкування:

Діловий етикет та діловий протокол. презентація. Доповідь. Повідомлення. Принципи подання інформації. Мистецтво переговорника (Включення у співрозмовника. Позиційна боротьба. Поняття прибудови). Конфліктне спілкування. Наслідування співрозмовнику. Маневрування.

Фінальна “залікова” мова:

Учасники повинні показати аудиторії і, звичайно, чому вони навчилися в процесі навчального курсу. Вибір теми на розсуд учасників.

 


Програма навчання “ОСНОВИ НЛП”

Психолінгвістика – психологічні особливості людської мови

Лінгвістична модель конкретизації інформації-Мета-модель. Мілтон-модель – модель мови в Еріксоніанському гіпнозі. Навичка зчитування невербальної інформації. Типи людей (візуали, аудіали, кінестетики, дигітали). Особливості спілкування з людьми різних типів. Ключі доступу (патерни рухів очей та предикати).

Комунікація

Правила комунікації, калібрування, рапорт, приєднання, ведення. Техніка якоріння. Як правильно використовувати “якір”. Трипозиційне сприйняття, техніка «Внесення ресурсів». Кожна тема передбачає теоретичну частину, практичні вправи та технології.

Індивідуальні особливості

Шість типів поведінкових реакцій в залежності від дати народження, їх особливості, плюси та мінуси, а також індивідуальна мотивація для досягнення максимального ефекту. Кожна тема передбачає теоретичну частину, практичні вправи та технології.


Програма навчання “ПСИХОЛОГІЯ ГОЛОСУ”

Голос та емоції :

Управління емоціями через голос. Як змінювати психологічні реакції за допомогою голосу; Вербально-невербальні складові голоси (звук та слово).

Голос та психічні центри:

Різні вібрації голосу, тембр, забарвлення, частота здатні змінювати внутрішній та зовнішній стан людини, стан свідомості і навіть спосіб мислення.

Голос та стрес:

Звільнення від стресу за допомогою голосових технік. Голос як інструмент психологічної терапії.

Голос та характер:

Ваш голос – союзник чи зрадник. Голос лідера та голос жертви.

Голос та психотипи:

Як стати впевненим та сильним за допомогою голосу. Як казати так, щоб люди Вас чули.

“Грудний” та “головний” спів:

Основи правильної звуковидобування. Творчий підхід: принцип створення вправ налаштування голосу.

актерское мастерство,курс развития личности, театральная студия

В цьому курсі Вам загрожує:

  • підвищити фізичне та психічне здоров’я
  • розкрити силу свого природного голосу
  • позбутися страху публічних виступів
  • розкрити свій потенціал

актерское мастерство,курс развития личности, театральная студия

⠀ 

Програма спеціально розроблена для згуртування колективу та збільшення працездатності кожного. Концепція програми передбачає групові практичні заняття, зокрема з елементами гри, фізичними вправами, використанням голосових і психологічних технік.

Будь-які зміни в емоціях або фізичному стані відображаються на нашому голосі, і ці зміни не завжди помічаються його власники. Тренінг націлений на звільнення від затискачів та внутрішнього страху, розкріпачення, покращення звучання та сили голосу.

Навчить творчо реагувати на будь-які нестандартні, стресові ситуації, сформувати позитивний стиль мислення та налагодити стосунки зі значущими людьми. Чекаємо Вас!

Акторська школа Remarka:

“RemarkaFilm” – одна з найбільших шкіл акторської майстерності в Україні: Київ, Одеса та в Онлайн. Курси акторської майстерності, для початківців і мають базовий рівень, як у професію, так і просто для саморозвитку, від новачків до просування актора в кіноіндустрії, від коротких 2-х денних вузькоспеціалізованих до річних по 5 занять на тиждень

Акторська майстерність у Києві допоможе вам навчитися лавірувати в будь-яких життєвих та акторських пропонованих обставинах, бути органічним, позбутися затискачів, комплексів та страхів, навчитися виходити із зони комфорту, зберігаючи при цьому почуття комфорту, покращити мову та голос. Ви підтягнете емоційний інтелект, натренуєте на практиці всі навички, необхідні актору для успішного проходження кастингів, підготувати шоуріл, акторську відео-візитку та портфоліо. За рахунок регулярних зйомок, репетицій уривків зі спектаклів та кіно, постановок етюдів – створити фундамент для вашого авторського акторського почерку

майстри

Ната Романько Актриса дубляжу та озвучення. Викладач.

Актриса дубляжу. Викладач. Автор курсу “Мистецтво дубляжу та сили голосу”
Голос в українському дубляжі: Кіра Найтлі, Маріон Котіяр, Меган Фокс, Моніка Белуччі, Скарлетт Йохансон, Галь Гадот та інші.
Озвучувала: «Хроніки Нарнії», «Марлі і я», «Сафо», «Пірати Карибського моря», «Анна Кареніна», «Трансформери», «Ангели Чарлі» та тисячі інших фільмів, мультфільмів, програм, шоу та передач.

> 30

ролей дубляжу у кіно.

> 50

озвучених рекламних роликів

> 100

навчених акторів-початківців дубляжу та озвучення

попередній
наступний

КУРС ПРОЙШЛИ ВЖЕ 340 ЛЮДЕЙ

Приєднуйтесь до інших учасників community: підприємців, фахівців, експертів та стартаперів, які щодня змінюють світ і живуть за законами нової економікиКАСТИНГ-АГЕНСТВАМ:

Ми раді надавати нашу базу початківців акторів для зйомок.
Пишіть в Telegram / Viber на номер +380 95 272 9973, будемо співпрацювати.

контакти

Напишіть нам

  Не пропусти:

  ЗГОРНУТИ

  НЕ ПРОПУСТИ інші курси!

  розгорнути